OGLASI

NASTAVNIK MAŠINSKE GRUPE PREDMETA
JU SREDNJA STRUČNA ŠKOLA
Bijelo Polje
25/11/2022

OPIS POSLA

Datum oglasa
25/11/2022
Poslodavac
Adresa
UL.VOJA LJEŠNJAKA BR.27
Opština
BIJELO POLJE
Naziv radnog mjesta
Radno iskustvo
Bez obzira na radno iskustvo
Mjesto rada
Dužina zaposlenja
Na određeno vrijeme
Rok trajanje
0 mjeseci i 0 dana
Radno mjesto
Upražnjeno
Radno vrijeme
Puno
Raspored radnog vremena
Rad u smjenama
Smještaj
Nije obezbijeđen
Probni rad
3
Tip prijave
Konkurs
Rok prijave
15
Napomena
Nastavnik/ca mašinke grupe predmeta(radno vrijeme puno) – 1 izvršilac, na određeno vrijeme, do povratka radnika sa bolovanja, a najduže do 31.avgusta 2023.godine, Kandidati/kinje za radno mjesto nastavnik/ca mašinke grupe predmeta, treba da ima: - Za modul Tehnika upravljanja i regulacije na motornom vozilu Za teorijsku i praktičnu nastavu: Kvalifikacija nivoa obrazovanja VII1 iz oblasti mašinstva, elektrotehnike (smjer ili studijski program iz oblasti elektronike ili automatike) ili mehatronike (smjer ili studijski program iz oblasti automehatronike) – najmanje 240 CSPK-a;- Saradnik u nastavi: Najmanje kvalifikacija nivoa IV2 iz oblasti mašinstva (smjer iz oblasti automehanike), elektrotehnike (smjer iz oblasti autoelektrike) ili mehatronike (smjer iz oblasti automehatronike) – 60 CPSK-a Za modul Mehanički sistemi na motornom vozilu - Za teorijsku nastavu: Kvalifikacija nivoa obrazovanja VII1 iz oblasti mašinstva ili mehatronike (smjer ili studijski program iz oblasti automehatronike) –najmanje 240 CSPK-a - Za praktičnu nastavu: Kvalifikacija nivoa obrazovanja VII1 iz oblasti mašinstva ili mehatronike (smjer ili studijski program iz oblasti automehatronike) –najmanje 240 CSPK-a; Kvalifikacija nivoa obrazovanja VI iz oblasti mašinstva ili mehatronike (smjer ili studijski program iz oblasti automehatronike) – 180 CSPK-a; Kvalifikacija nivoa obrazovanja V iz oblasti mašinstva ili mehatronike (smjer ili obrazovni program iz oblasti automehatronike) – 120 CSPK-a - Saradnik u nastavi – laborant: Najmanje kvalifikacija nivoa IV2 iz oblasti mašinstva (smjer iz oblasti automehanike) ili mehatronike (smjer iz oblasti automehatronike) – 60 CSPK-a Za modul Održavanje pneumatika i naplataka, pranje i podmazivanje motornog vozila - Za teorijsku nastavu: Kvalifikacija nivoa obrazovanja VII1 iz oblasti mašinstva ili mehatronike (smjer ili studijski program iz oblasti automehatronike) –najmanje 240 CSPK-a - Za praktičnu nastavu: Kvalifikacija nivoa obrazovanja VII1 iz oblasti mašinstva ili mehatronike (smjer ili studijski program iz oblasti automehatronike) –najmanje 240 CSPK-a; Kvalifikacija nivoa obrazovanja VI iz oblasti mašinstva ili mehatronike (smjer ili studijski program iz oblasti automehatronike) – 180 CSPK-a; Kvalifikacija nivoa obrazovanja V iz oblasti mašinstva ili mehatronike (smjer ili obrazovni program iz oblasti automehatronike) – 120 CSPK-a - Saradnik u nastavi – laborant: Najmanje kvalifikacija nivoa IV2 iz oblasti mašinstva (smjer iz oblasti automehanike) ili mehatronike (smjer iz oblasti automehatronike) – 60 CSPK-a Za modul Pomoćni poslovi pri instaliranju i održavanju termotehničkih sistema i stabilnih sistema za gašenje požaraZa praktičnu nastavu: Kvalifikacija nivoa obrazovanja VII1 iz oblasti mašinstva – najmanje 240 CSPK-a; Kvalifikacija nivoa obrazovanja VI iz oblasti mašinstva – 180 CSPK-a; Kvalifikacija nivoa obrazovanja V iz oblasti mašinstva – 120 CSPK-a; Kvalifikacija nivoa obrazovanja IV2 iz oblasti mašinstva – 60 CSPK-a - Saradnik u nastavi – laborant: Najmanje kvalifikacija nivoa obrazovanja IV2 iz oblasti mašinstva – 60 CSPK-a - Instruktor praktičnog obrazovanja: Najmanje kvalifikacija nivoa obrazovanja III iz oblasti mašinstva 60 CSPK-a -Licenca za rad u školi Potrebna dokumentacija: - prijava na slobodno radno mjesto, - uvjerenje o državljanstvu, - diploma ili uvjerenje o završenom nivou i vrsti obrazovanja, - fotokopija lične karte (kandidati koji posjeduju biometrijsku ličnu kartu, nijesu u obavezi da dostave uvjerenje o državljanstvu, već ovjerenu fotokopiju biometrijske lične karte), - uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta, - uvjerenje o potrebnom radnom iskustvu - Neosuđivanost za krivično djelo koje kandidata čini nedostojnim za rad u državnom organu Prijave sa kratkom biografijom i potrebnom dokumentacijom dostaviti u roku od 15 dana od dana objavljivanja oglasa, u zatvorenoj koverti, na adresu: JU Srednja stručna škola Ul. Voja Lješnjaka br.27 - 84 000 Bijelo Polje.
Naziv zanimanja
VKV
Broj prijave
200282200681
Broj izvršilaca
1
Vještine
Zanimanja
VSS
VŠS
VKV

KONTAKT PODACI POSLODAVCA

Telefon
050/433-231
Fax
050//433-231

OPŠTI USLOVI ZA ZASNIVANJE RADNOG ODNOSA U DRŽAVNIM ORGANIMA, ORGANIMA DRŽAVNE I LOKALNE UPRAVE:

  • Crnogorsko državljanstvo
  • Punoljetstvo
  • Zdravstvena sposobnost
  • Propisani nivo kvalifikacije obrazovanja
  • Ima položen stručni ispit za rad u državnim organima ( izuzetno, radni odnos u državnom organu može zasnovati i lice bez položenog stručnog ispita, pod uslovom da isti položi u roku od jedne godine od dana zasnivanja radnog odnosa)
  • Neosuđivanost za krivično djelo koje kandidata čini nedostojnim za rad u državnom organu

DOKAZI O ISPUNJENOSTI OPŠTIH USLOVA:

  • Uvjerenje o državljanstvu Crne Gore
  • Izvod iz matične knjige rodjenih ili fotokopija lične karte (kandidati koji posjeduju biometrijsku ličnu kartu, nijesu u obavezi da dostave uvjerenje o državljanstvu, već ovjerenu kopiju biometrijske lične karte)
  • Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta
  • Diploma ili uvjerenje o završenom nivou i vrsti obrazovanja (u kojoj je naznačena prosječna ocjena u toku školovanja)
  • Uvjerenje o položenom stručnom ispitu za rad u državnim organima
  • Uvjerenje o neosuđivanosti za krivično djelo, koje lice čini nedostojnim za rad udržavmom organu, pribavlja se po službenoj dužnosti

Uz dokaze o ispunjenosti opštih uslova i uz dokaze o ispunjenosti posebnih uslova navedenih u svakom javnom oglasu, kandidat podnosi prijavu na oglas i CV. Takođe ima pravo da priloži dokaze o postignutim izuzetnim rezultatima, stručnom usavršavanju, naučnim zvanjima, objavljenim naučnim i stručnim radovima uz naznaku gdje i kada su objavljeni, koji se dodatno boduju. Izbor kandidata vrši se nakon sprovedenog postupka provjere sposobnosti kandidata. Prijava sa dokazima u originalu ili ovjerenoj kopiji dostavlja se, u zatvorenoj koverti, na kojoj se navodi: ime i prezime, adresa i kontakt telefon, naziv organa za čije potrebe se oglašava radno mjesto i naziv radnog mjesta za koje se podnosi prijava.