OGLASI

izvršni direktor društva
SVETI STEFAN HOTELI AD BUDVA
Budva
08/10/2021

OPIS POSLA

Datum oglasa
08/10/2021
Adresa
ŽRTAVA FAŠIZMA, ZGRADA AKADEMIJA ZNANJA , III SPRAT/D6
Opština
BUDVA
Mjesto rada
Budva
Radno iskustvo
60
Dužina zaposlenja
Na određeno vrijeme
Rok trajanje
48 mjeseci i 0 dana
Raspored radnog vremena
Ostalo
Nije obezbijeđen
Tip prijave
Oglas
Rok prijave
,,Sveti Stefan hoteli“ a.d. Budva, sa sjedištem u Budvi – Ul.Žrtava fašizma bb, zgrada Akademija znanja, III sprat, kancelarija D6, raspisuju otvoreni oglas za radno mjesto: 1. Izvršni/a direktor/ca „Sveti Stefan hoteli“ a.d. Budva. Pored opštih uslova predviđenih Zakonom o radu, kandidat mora da ispunjava i sledeće uslove - da ima VII-1 stepen stručne spreme odnosno nivo kvalifikacija obrazovanja, da ima radno iskustvo od pet godina, od čega tri godine na poslovima rukovođenja; da ispunjava uslove iz člana 157 Zakona o privrednim društvima i da posjeduje znanje engleskog jezika / nivo – B2. Uz prijavu za Javni oglas, kandidat za Izvršnog direktora mora da dostavi i sledeće dokaze: prijavu za radno mjesto ( prijava mora da sadrži podatke kandidata: ime i prezime, adresu, kontakt telefon i e-mail adresu); diplomu o stečenom obrazovanju ili fotokopiju ovjerenu pred nadležnim organom; radnu biografiju-CV; kopiju lične karte; dokaz da ima radno iskustvo od pet godina, od čega tri godine na poslovima rukovođenja; dokaz o poznavanju engleskog jezika nivo B2; uvjerenje o opštoj zdravstvenoj sposobnosti; uvjerenje od nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak. Kandidati su dužni da kompletnu dokumentaciju i dokaze, dostave u originalu, ili u ovjerenoj kopiji u zatvorenoj koverti na adresu ,,Sveti Stefan hoteli“ a.d. Budva, sa sjedištem u Budvi – Ul.Žrtava fašizma bb – Zgrada Akademija znanja, III sprat, kancelarija D6 ( lično ili preporučenom pošiljkom), sa naznakom „ Za otvoreni Javni oglas za izbor izvršnog/e direktora/ce“. Rok za podnošenje prijava je 15 dana od dana objavljivanja Javnog oglasa u štampanim medijima posredstvom Zavoda za zapošljavanje Crne Gore. Neblagovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati. Napomena: Komisija imenovana Odlukom Odbora direktora će da izvrši interviju – provjeru sposobnosti kandidata koji su dostavili prijave po javnom oglasu za imenovanje izvršnog direktora Društva sa kandidatima koji ispunjavaju propisane uslove Javnim oglasom. KONTAKT PODACI POSLODAVCA Telefon 00 382 33 470 570 i 00 382 67 332 511 Fax 00 382 33 470 570 Email: info.svetistefanhoteli@gmail.com OPŠTI USLOVI ZA ZASNIVANJE RADNOG ODNOSA • Crnogorsko državljanstvo • Punoljetstvo • Zdravstvena sposobnost • Propisani nivo kvalifikacije obrazovanja • Neosuđivanost za krivično djelo koje kandidata čini nedostojnim za rad u državnom organu I da se protiv njega ne vodi krivični postupak za krivično djelo za koje se gonjenje preduzima po službenoj dužnosti DOKAZI O ISPUNJENOSTI OPŠTIH USLOVA: • Uvjerenje o državljanstvu Crne Gore • Izvod iz matične knjige rodjenih ili fotokopija lične karte (kandidati koji posjeduju biometrijsku ličnu kartu, nijesu u obavezi da dostave uvjerenje o državljanstvu, već ovjerenu kopiju biometrijske lične karte) • Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta • Diploma ili uvjerenje o završenom nivou i vrsti obrazovanja (u kojoj je naznačena prosječna ocjena u toku školovanja) • Uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak za krivično djelo za koje se gonjenje preduzima po službenoj dužnosti (koje nije starije od 6 mjeseci)
Naziv zanimanja
VSS
Broj prijave
200362100830
Vještine
Engleski jezik -Nivo B 2
Zanimanja
VSS

Telefon
067/332-511
info.svetistefanhoteli@gmail.com

  • Crnogorsko državljanstvo
  • Punoljetstvo
  • Zdravstvena sposobnost
  • Propisani nivo kvalifikacije obrazovanja
  • Neosuđivanost za krivično djelo koje kandidata čini nedostojnim za rad u državnom organu

  • Uvjerenje o državljanstvu Crne Gore
  • Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta
  • Uvjerenje o položenom stručnom ispitu za rad u državnim organima