OGLASI

DEKONTAMINATOR/KA
MINISTARSTVO ODBRANE PODGORICA
Danilovgrad
06/10/2021

OPIS POSLA

Datum oglasa
06/10/2021
Adresa
JOVANA TOMAŠEVIĆA 29
Opština
DANILOVGRAD
Radno iskustvo
Bez obzira na radno iskustvo
Mjesto rada
Danilovgrad
Dužina zaposlenja
Na određeno vrijeme
Rok trajanje
12 mjeseci i 0 dana
40
Radna mjesečna zarada
400
Raspored radnog vremena
Ostalo
Nije obezbijeđen
Prevoz
Obezbijedjen
Tip prijave
Oglas
Rok prijave
Za prijem lica u službu u Vojsci Crne Gore, u svojstvu vojnika/kinja po ugovoru, na određeno vrijeme, u trajanju od jedne godine, i popunu upražnjenog formacijskog mjesta, i to: Dekontaminator/ka, Bataljon za podršku, Vojska Crne Gore, mjesto službovanja Danilovgrad, jedan izvršilac. OPŠTI USLOVI JAVNOG OGLASA ZA PRIJEM LICA: 1) da su crnogorski državljani i da nemaju državljanstvo druge države; 2) da nijesu mlađi od 18 godina; 3) da ispunjavaju uslove u pogledu zdravstvene i psihološke sposobnosti za službu u Vojsci; 4) da zadovoljavaju kriterijume u pogledu fizičke sposobnosti, u skladu sa standardima koje utvrđuje Ministarstvo; 5) da imaju odgovarajuće obrazovanje, u skladu sa ovim zakonom; 6) da nijesu osuđivani na bezuslovnu kaznu zatvora u trajanju dužem od šest mjeseci, odnosno da nijesu pravosnažno osuđeno za krivično djelo protiv: ustavnog uređenja i bezbjednosti Crne Gore; čovječnosti i drugih dobara zaštićenih međunarodnim pravom; života i tijela; slobode i prava čovjeka i građanina; polne slobode, braka i porodice; zdravlja ljudi; zaštite na radu; opšte sigurnosti ljudi i imovine; pravnog saobraćaja; službene dužnosti; pravosuđa; javnog reda i mira; časti i ugleda; Vojske Crne Gore; imovine i državnih organa; 7) da se protiv njih ne vodi krivični postupak za krivično djelo za koje se goni po službenoj dužnosti; 8) da im pravosnažnom presudom nije zabranjeno obavljanje određene djelatnosti, odnosno dužnosti; 9) da im u poslednje tri godine prije prijema u službu u Vojsci nije prestala služba u državnom organu ili pravnom licu zbog teže povrede službene dužnosti i 10) da ne postoje bezbjednosne smetnje za prijem u službu u Vojsci. POSEBNI USLOVI JAVNOG OGLASA ZA PRIJEM LICA: I Posebni uslovi za vršenje poslova formacijskog mjesta: 1) Završeno srednje obrazovanje (namjanje III nivo kvalifikacije obrazovanja). Lice koje se prima u službu u Vojsci kao vojnik/kinja po ugovoru ne može biti starije od 25 godina. II Za lica koja ispunjavaju opšte i posebne uslove oglasa, Ministarstvo odbrane će organizovati provjeru zdravstvene, fizičke i psihološke sposobnosti, bezbjednosnu provjeru i intervju. UGOVOR O SLUŽBI U VOJSCI I OBAVEZE NAKON PRIJEMA U SLUŽBU U VOJSCI CRNE GORE 1) Sa licem koje je izabrano za prijem u službu u Vojsci, u svojstvu vojnika/kinja po ugovoru, zaključuje se ugovor o službi u Vojsci na period od godinu dana, sa mogućnošću da se naredni ugovor može zaključiti na period od tri godine; 2) Lice koje bude primljeno u službu u Vojsci, upućuju se na odgovarajuću obuku u skladu sa Zakonom o Vojsci Crne Gore i u obavezi je da istu uspješno završi. ZAINTERESOVANA LICA TREBA DA PRILOŽE SLJEDEĆU DOKUMENTACIJU: - prijavni formular (www.gov.me/mod); - uvjerenje o crnogorskom državljanstvu; - izvod iz matične knjige rođenih;  kandidati koji posjeduju biometrijsku ličnu kartu, nijesu u obavezi da dostave uvjerenje o državljanstvu i izvod iz matične knjige rođenih, već ovjerenu fotokopiju biometrijske lične karte; - ovjerenu izjavu da nemaju državljanstvo druge države; - uvjerenje nadležnog suda da se protiv njih ne vodi krivični postupak po službenoj dužnosti (ne starije od 6 mjeseci); - ovjerenu fotokopiju svjedočanstva ili uvjerenja o završenom nivou i vrsti obrazovanja (u kojoj je naznačena prosječna ocjena u toku školovanja); - ovjerenu fotokopiju vozačke dozvole, za formacijska mjesta gdje je to predviđeno kao poseban uslov; - potvrdu izabranog doktora o nepostojanju psihičkih, zaraznih i hroničnih bolesti, a žene i potvrdu izabranog doktora za žene, a koje nijesu starije od mjesec dana; - biografiju (CV). Prijave, uz koje nijesu priložena sva tražena dokumenta, kao i nepotpune i neblagovremene prijave, neće se razmatrati. Napomena: Kandidati se mogu prijaviti na više pozicija, što navode u prijavi. NAČIN PRIJAVLJIVANJA NA JAVNI OGLAS Lica koja se prijavljuju na javni oglas, prijavnu dokumentaciju treba da šalju na adresu: Ministarstvo odbrane – Direktorat za upravljanje ljudskim resursima, Ulica Jovana Tomaševića broj 29, Podgorica, sa naznakom “Za javni oglas za prijem lica u službu u Vojsci Crne Gore, u svojstvu vojnika/kinja po ugovoru”. JAVNI OGLAS JE OTVOREN ZAKLJUČNO SA 21.10.2021. GODINE. Više informacija u vezi javnog oglasa možete dobiti putem telefona, broj 020/483-327, radnim danima od 08,00 do 14,00 časova.
Naziv zanimanja
SSS-III
Broj prijave
200442100154
Zanimanja
SSS-III

Telefon
020/483-327
Fax
020-483-327
arhiva@od.gov.me
Website
www.ministarstvoodbrane.com

  • Crnogorsko državljanstvo
  • Punoljetstvo
  • Zdravstvena sposobnost
  • Propisani nivo kvalifikacije obrazovanja
  • Neosuđivanost za krivično djelo koje kandidata čini nedostojnim za rad u državnom organu

  • Uvjerenje o državljanstvu Crne Gore
  • Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta
  • Uvjerenje o položenom stručnom ispitu za rad u državnim organima