OGLASI

saradnik/ca u nastavi
UNIVERZITET CRNE GORE ARHITEKTONSKI FAKULTET
Podgorica
02/09/2022

OPIS POSLA

Datum oglasa
02/09/2022
Adresa
BULEVAR DŽORDŽA VAŠINGTONA B.B.
Opština
PODGORICA
Radno iskustvo
Bez obzira na radno iskustvo
Mjesto rada
Podgorica
Dužina zaposlenja
Na određeno vrijeme
40
Radna mjesečna zarada
700
Raspored radnog vremena
Rad u smjenama
Nije obezbijeđen
Ishrana
Organizovana
Tip prijave
Konkurs
Rok prijave
8
-oblast:Arhitektonske tehnologije -period angažovanja:na određeno vrijeme, od 1 do 5 godina u skladu sa čl. 75 Zakona o visokom obrazovanju. UNIVERZITET CRNE GORE ARHITEKTONSKI FAKULTET U PODGORICI Adresa: Bul. Džordža Vašingtona bb. 81000 Podgorica raspisuje KONKURS Za izbor saradnika/ce u nastavi za oblast Arhitektonske tehnologije, 1 izvršilac , na određeno vrijeme, od 1 do 5 godina u skladu sa čl. 75 Zakona o visokom obrazovanju. Pored opštih uslova za zasnivanje radnog odnosa utvrđenih Zakonom o radu, kandidat treba da ispunjava i posebne uslove utvrđene Zakonom o visokom obrazovanju i Statutom Univerziteta Crne Gore - Visoko obrazovanje u obimu od 300+180 kredita ECTS-a, (VIII nivo kvalifikacije obrazovanja), Visoko obrazovanje u obimu od 300 kredita ECTS-a, (VII2 nivo kvalifikacije obrazovanja, ili Visoko obrazovanje u obimu od 240, 180+60,300 odnosno 360 ECTS-a (VII1 nivo kvalifikacije obrazovanja), Arhitektonski fakultet, bez obzira na radno iskustvo. Kandidat uz prijavu podnosi sljedeću dokumentaciju: - Curriculum Vitae –CV - Uvjerenje o državljanstvu - Fotokopiju biometrijske lične karte - Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta - Uvjerenje da se ne vodi krivični postupak - Diplomu ili uvjerenje o završenom nivou i vrsti obrazovanja - Potvrdu o studiranju za kandidata koji je student magistarskih ili doktorskih studija Prijavu na konkurs sa potrebnom dokumentacijom u orginalu ili u ovjerenoj kopiji, dostaviti preko arhive, u roku od osam dana od dana objavljivanja konkursa na adresu: Arhitektonski fakultet u Podgorici, Bulevar Džordža Vašingtona bb, 81000 Podgorica. Nepotpuno i neblagovremeno podnijeta prijava neće se razmatrati. Kontakt podaci poslodavca: Telefon: 020 269 262 Faks: 020 269 317 E-mail: arhitektura@ucg.ac.me
Naziv zanimanja
Arhitektura- stepen specijaliste
Broj prijave
201762203493
Zanimanja
Doktor arhitekture (VIII SSS)
Magistar arhitekture (VII/2 SSS)

Telefon
020-269-262
Fax
020-269-317
arhitektura@ucg.ac.me

  • Crnogorsko državljanstvo
  • Punoljetstvo
  • Zdravstvena sposobnost
  • Propisani nivo kvalifikacije obrazovanja
  • Neosuđivanost za krivično djelo koje kandidata čini nedostojnim za rad u državnom organu

  • Uvjerenje o državljanstvu Crne Gore
  • Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta
  • Uvjerenje o položenom stručnom ispitu za rad u državnim organima