OGLASI

PROFESOR/ICA ISTORIJE
DAŠO PAVIČIĆ OŠ JU
Herceg Novi
21/11/2022

OPIS POSLA

Datum oglasa
21/11/2022
Adresa
PUT PARTIZANSKIH MAJKI 12
Opština
HERCEG NOVI
Radno iskustvo
Bez obzira na radno iskustvo
Mjesto rada
Herceg Novi
Dužina zaposlenja
Na određeno vrijeme
Raspored radnog vremena
Rad u smjenama
Nije obezbijeđen
Probni rad
3
Tip prijave
Konkurs
Rok prijave
Profesor/ica istorije - 1 izvršilac/teljka, puna norma časova, na određeno vrijeme, a najduže do 31.08.2023.g. Uslovi: Za profesora/icu istorije može biti izabrano lice koje: - ima najmanje VII-1 nivo nacionalnog okvira kvalifikacija (240 kredita CSPK-a), - položen stručni ispit za rad u obrazovno-vaspitnim ustanovama, - ima licencu za rad u obrazovno-vaspitnim ustanovama, - bez obzira na radno iskustvo, - ima crnogorsko državljanstvo, - ima opštu zdravstvenu sposobnost, - nije osuđivano za krivično djelo koje kandidata čini nedostojnim za rad u državnom organu. Kandidat je dužan da, uz prijavu na konkurs, dostavi original ili ovjereno uvjerenje o položenom stručnom ispitu za rad u državnim organima, licencu za rad u obrazovno-vaspitnoj ustanovi. Kandidati imaju pravo priložiti dokaze o postignutim izuzetnim rezultatima, stručnom usavršavanju, naučnim zvanjima, objavljenim naučnim i stručnim radovima uz naznaku gdje i kada su objavljeni, koji se dodatno boduju. Izbor kandidata vrši se nakon sprovedenog postupka provjere sposobnosti kandidata. Svi kandidati, osim posebnih, moraju ispunjavati i opšte uslove koji su istaknuti u uokvirenom dijelu pod naznakom “opšti uslovi”. Dokaze o ispunjenosti uslova, kandidati mogu dostaviti u formi originala ili ovjerene kopije. Prijava sa dokazima u originalu ili ovjerenoj kopiji dostavlja se, u zatvorenoj koverti, na kojoj se navodi: ime i prezime, adresa i kontakt telefon, naziv organa za čije potrebe se oglašava radno mjesto i naziv radnog mjesta za koje se podnosi prijava. Kao dokaz o državljanstvu može se dostaviti ovjerena fotokopija biometrijske lične karte ili uvjerenje o državljanstvu, kao dokaz za opštu zdravstvenu sposobnost uvjerenje nadležne zdravstvene ustanove, a kao dokaz o neosuđivanosti za krivično djelo koje kandidata čini nedostupnim za rad u državnom organu dostavlja se uvjerenje da protiv kandidata nije vođen krivični postupak. Konkurs ostaje otvoren 15 dana. Prijave sa odgovarajućom dokumentacijom se dostavljaju neposrednom predajom ili poštom na adresu: JU Osnovna škola “Dašo Pavičić“ Herceg Novi, Put partizanskih majki br. 12, sa naznakom „za konkurs“. Kontakt telefon: 031/324-570 i 031/324-868.
Naziv zanimanja
Profesor istorije i geografije
Broj prijave
201922202303
Vještine
Položen stručni ispit
Zanimanja
Profesor istorije

Telefon
031/324-570
skola@os-dpavicic.edu.me

  • Crnogorsko državljanstvo
  • Punoljetstvo
  • Zdravstvena sposobnost
  • Propisani nivo kvalifikacije obrazovanja
  • Neosuđivanost za krivično djelo koje kandidata čini nedostojnim za rad u državnom organu

  • Uvjerenje o državljanstvu Crne Gore
  • Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta
  • Uvjerenje o položenom stručnom ispitu za rad u državnim organima