viši/a savjetnik/ca III za poslove urbanizma i prostornog planiranja
OPŠTINA TUZI
Tuzi
26/02/2021

OPIS POSLA

Datum oglasa
26/02/2021
Adresa
TUZI B.B.
Opština
TUZI
Mjesto rada
Tuzi
Radno iskustvo
12
Dužina zaposlenja
Na neodređeno vrijeme
Radno mjesto
Novootvoreno
40
Radna mjesečna zarada
491
Raspored radnog vremena
Ostalo
Nije obezbijeđen
Ishrana
Organizovana
Tip prijave
Oglas
Rok prijave
Crna Gora Opština Tuzi Tuzi bb Sekretarijat za lokalnu samoupravu Opštine Tuzi –Kancelarija za ljudske resurse, objavljuje javni oglas za potrebe Sekretarijata za urbanizam Opštine Tuzi. Oglašava se potreba za prijem u radni odnos: 1. Viši/a savjetnik/ca III za poslove urbanizma I prostornog planiranja - Izvršilaca: 1, na neodređeno vrijeme; - VII1 nivo kvalifikacije obrazovanja; - Arhitektonski fakultet ili dip. prostorni planer; - najmanje jedna godina radnog iskustva na poslovima u VII1 ili VI nivou kvalifikacije obrazovanja; - položen stručni ispit za rad u državnim organima; - poznavanje rada na računaru. Potrebna dokumentacija: - obrazac prijave na slobodno radno mjesto, (Obrazac prijave na slobodno radno mjesto kandidati mogu preuzeti sa sajta opštine Tuzi, www.tuzi.org.me ili neposredno u arhivi Opštine Tuzi), - Curriculum Vitae – CV, - fotokopija biometrijske lične karte, - diploma ili uvjerenje o završenom nivou i vrsti obrazovanja, - uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata/kinje ne vodi krivični postupak po službenoj dužnosti, - dokaz (uvjerenje/potvrda) o potrebnom radnom iskustvu, - uvjerenje o položenom stručnom ispitu za rad u državnim organima. Probni rad je obavezan za državnog službenika koji prvi put zasniva radni odnos na neodređeno vrijeme u državnom organu. Probni rad traje jednu godinu. Kandidati mogu Kancelariji za ljudske resurse (u daljem tekstu Kancelarija) dostaviti kopiju gore navedene dokumentacije, dok su original dužni pružiti na uvid ovlašćenom službeniku Kancelarije za sprovođenje oglasa. U državnom organu ne može da zasnuje radni odnos lice koje je korisnik prava na penziju, u skladu sa zakonom. Državni službenik, odnosno namještenik koji je ostvario pravo na otpremninu ne može zasnovati radni odnos u državnom organu ili pravnom licu, u periodu od jedne godine od dana isplate otpremnine. Ograničenje se ne odnosina lice koje vrati cjelokupni iznos isplaćene otpremnine. Provjera znanja, sposobnosti, kompetencija i vještina, zavisno o kategorije radnog mjesta će se sprovesti se u skladu sa članom 115 Zakona o lokalnoj samoupravi („Službeni list CG“, broj 02/18, 34/19, 038/20). Pisano testiranje sastoji se od teorijskog i praktičnog dijela i podrazumijeva izradu pisanog testa. Provjera znanja daktilografije, informatike ili stranog jezikavrši se u skladu sa pravilima, odnosno standardima u ovim oblastima. Pisani test izrađuje se u elektronskoj formi, pod šifrom. O datumu, mjestu, vremenu i nacinu provjere, kandidati sa liste kandidata koji ispunjavaju uslove javnog oglasa ce biti obaviješteni preko internet stranice Opštine Tuzi, najkasnije pet dana prije dana provjere. Navedenu dokumentaciju potrebno je dostaviti u roku od 15 dana od dana objavljivanja javnog oglasa u zatvorenoj koverti (nakojoj je potrebno napisati: ime i prezime, adresu, kontakt telefon, naziv organa i radnog mjesta) na adresu: Opština Tuzi Sekretarijat za lokalnu samoupravu - Kancelarija za ljudske resurse Sa naznakom: za Javni oglas za potrebe Sekretarijata za urbanizam Opštine Tuzi. Kontakt tel: +38220875167;
Naziv zanimanja
Diplomirani inženjer arhitekture (VII/1 SSS)
Broj prijave
202812100021

Telefon
020-875-167
Fax
020-875-167
tuzi@tuzi.org.me

  • Crnogorsko državljanstvo
  • Punoljetstvo
  • Zdravstvena sposobnost
  • Propisani nivo kvalifikacije obrazovanja
  • Neosuđivanost za krivično djelo koje kandidata čini nedostojnim za rad u državnom organu

  • Uvjerenje o državljanstvu Crne Gore
  • Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta
  • Uvjerenje o položenom stručnom ispitu za rad u državnim organima