OGLASI

glavni/a administrator/ka
OPŠTINA ZETA
Golubovci
11/01/2023

OPIS POSLA

Datum oglasa
11/01/2023
Adresa
GLAVNA GRADSKA ULICA BROJ 89, ANOVI
Opština
GOLUBOVCI
Mjesto rada
Golubovci
Radno iskustvo
60
Dužina zaposlenja
Na određeno vrijeme
Rok trajanje
60 mjeseci i 0 dana
40
Radna mjesečna zarada
1100
Raspored radnog vremena
Ostalo
Nije obezbijeđen
Tip prijave
Konkurs
Rok prijave
20
Sekretarijat za lokalnu upravu, na osnovu člana 113 stav 1, čl. 121 Zakona o lokalnoj samoupravi ("Službeni list Crne Gore", br. 002/18, 034/19, 038/20, 050/22 i 084/22), člana 41 stav 1 Zakona o državnim službenicima i namještenicima („Sl. list Crne Gore“, broj 002/18, 034/19 i 008/21), i Odluke o objavljivanju javnog konkursa za popunu radnog mjesta Predsjednika Opštine Zeta broj D 22-100/23-20 od 10.januara 2023.godine, objavljuje J A V N I K O N K U R S Za popunu radnog mjesta: - Glavnog/ne administratora/ke Opštine Zeta, 1 izvršilac na određeno vrijeme (5 godina). Opšti uslovi: - crnogorsko državljanstvo; - navršenih 18 godina života; - zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta; - propisani nivo kvalifikacije obrazovanja; - položen stručni ispit za rad u državnim organima (osim lica koja imaju položen pravosudni ispit); - da nije osuđivan/a za krivično djelo koje ga/je čini nedostojnim za rad u državnom organu. Posebni uslovi: - VII 1 nivo kvalifikacije obrazovanja, - Pravni fakultet; - Položen pravosudni ispit - Najmanje 5 godine radnog iskustva Dokumenta (original ili ovjerene kopije) koja podnosi kandidat/kinja su: - Prijava na slobodno radno mjesto, u kojoj se navodi JMBG i saglasnost sa obradom ličnih podataka u svrhu sprovođenja oglasa za popunu radnog mjesta (obrazac prijave na sajtu www.podgorica.me) - CV - Dokaz o završenom nivou kvalifikacije obrazovanja - Uvjerenje ili potvrda o potrebnom radnom iskustvu u nivou kvalifikacije obrazovanja - Uvjerenje o položenom stručnom ispitu za rad u državnim organima - Ovjerena fotokopija biometrijske lične karte (da ovjerena kopija nije starija od 6 mjeseci) - Uvjerenje o položenom pravosudnom ispitu. Sva dokumenta se predaju u originalu ili ovjerenoj kopji. Dokumenta koja pribavlja javnopravni organ po službenoj dužnosti: - Uvjerenje da kandidata/kinje nije osuđivan/a za krivično djelo koje ga/je čini nedostojnim za rad u državnom organu Kandidat koji ispunjava uslove javnog konkursa za popunu radnog mjesta iz kategorije visoki rukovodni kadar podliježe provjeri kompetencija, znanja i sposobnosti. Provjera se vrši putem testiranja u pisanoj formi i strukturiranim intervjuom, ocjenjivanjem kompetencija, znanja i sposobnosti, na osnovu propisanih kriterijuma. Provjera kompetencija, znanja i sposobnosti kandidata/kinje izvršiće se u roku od 30 dana od dana sačinjavanja liste kandidata koji ispunjavaju uslove konkursa, o čemu će se kandidati obavijestiti preko internet stranice Opštine Zeta najkasnije 5 dana prije provjere shodno Uredbi o kriterijumima i bližem načinu sprovođenja provjere znanja, sposobnosti, kompetencija i vještina za rad u državnim organima ("Službeni list Crne Gore", br. 050/18). Popis propisa potrebnih za provjeru sposobnosti: Ustav Crne Gore ("Službeni list Crne Gore", br. 001/07 i 038/13), Zakon o lokalnoj samoupravi (“Službeni list br.002/18, 304/19, 038/20, 050/22 i 084/22); Zakon o državnim službenicima i namještenicima (“Sl.list CG br.002/18, 034/19 i 008/21); Zakon o upravnom postupku ("Službeni list Crne Gore", br. 056/14, 020/15, 040/16 i 037/17 Zakon o finansiranju lokalne samouprave („Službeni list CG“, broj 003/19 i 086/); Zakon o državnoj imovini („Službeni list CG“, br. 21/09 i 40/11); Zakon o teritorijalnoj organizaciji Crne Gore ("Službeni list CG", br. 054/11, 026/12, 027/13, 062/13, 012/14, 003/16, 031/17, 086/18, 003/20 i 092/22). Prijavu i CV sa dokumentacijom kandidat/kinja podnosi u originalu ili ovjerenoj kopiji preko arhive Opštine Zeta, ul. Glavna gradska ulica broj 89 Anovi, u zatvorenoj koverti, u roku od 20 dana od dana objavljivanja javnog konkursa sa naznakom za: Javni konkurs – radno mjesto na koje se kandidat/kinja prijavljuje. NAPOMENA: 1. Kandidati su obavezni da dostave samo dokaze o nivou i vrsti kvalifikacije obrazovanja koji su propisani u posebnim uslovima konkursa a ne i dokaze o eventualnom naknadnom stručnom usavršavanju. 2. Pod dokazom o radnom iskustvu smatra se potvrda ili uvjerenje poslodavca ili poslodavaca kod kojih je kandidat radio, a koje moraju sadržati podatke o poslovima koje je obavljao u oblasti traženoj konkursom, naziv radnog mjesta, da li su to poslovi u VII1 nivou kvalifikacije obrazovanja, opis poslova i precizno vrijeme njihovog obavljanja. 3. Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti podnosi isključivo izabrani/a kandidat/kinja i to u roku od osam dana od dana dostavljanja rješenja o imenovanju. Kontakt osoba: Jasmina Vujačić tel. 020/873-290 i 020/873-261
Naziv zanimanja
Diplomirani pravnik (VII/1 SSS)
Broj prijave
202892300001

Telefon
020-873-261,020-873-290
Fax
020-873-290
pggolubovci@t-com.me

  • Crnogorsko državljanstvo
  • Punoljetstvo
  • Zdravstvena sposobnost
  • Propisani nivo kvalifikacije obrazovanja
  • Neosuđivanost za krivično djelo koje kandidata čini nedostojnim za rad u državnom organu

  • Uvjerenje o državljanstvu Crne Gore
  • Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta
  • Uvjerenje o položenom stručnom ispitu za rad u državnim organima