OGLASI

SPECIJALIZANT/KINJA PSIHIJATRIJE
SPECIJALNA BOLNICA ZA PSIHIJATRIJU DOBROTA ZU
Kotor
02/02/2024

OPIS POSLA

Datum oglasa
02/02/2024
Adresa
DOBROTA BB, KOTOR
Opština
KOTOR
Mjesto rada
Kotor
Dužina zaposlenja
Na neodređeno vrijeme
Raspored radnog vremena
Rad u smjenama
Nije obezbijeđen
Tip prijave
Konkurs
Rok prijave
I Učesnik/ca javnog konkursa mora ispunjavati sljedeće uslove: 1)da ima opštu zdravstvenu sposobnost, 2)da ima završen Medicinski fakultet sa VII-1 nivoom kvalifikacije obrazovanja, 3)da ima položen stručni ispit i 4)da ima najmanje jednu godinu radnog iskustva. II Kriterijumi za odobravanje specijalizacije su: 1)uspjeh na studijama izražen prosječnom ocjenom, 2)uspjeh iz predmeta iz oblasti iz koje se dodjeljuje specijalizacija, 3)dužina studiranja, 4)poznavanje stranog jezika, 5)rezultat usmenog intervjua. III Kandidati/kinje za odobravanje specijalizacije na javni konkurs podnose sledeće dokaze (dokumenta): 1)Prijavu na javni konkurs, 2)Dokaz o završenom medicinskom fakultetu - odnosno dokaz o vrednovanju diplome stečene u inostranstvu kao obrazovne isprave u Crnoj Gori, VII-1 nivo kvalifikacije obrazovanja, 3)Dokaz ili uvjerenje o položenom stručnom ispitu, 4)Dokaz o uspjehu na studijama izražen prosječnom ocjenom, 5)Dokaz o uspjehu iz predmeta iz oblasti iz koje se dodjeljuje specijalizacija, 6)Dokaz o dužini studiranja, 7)Uvjerenje o poznavanju stranog jezika (engleski, ruski, francuski, njemački, italijanski) izdato od nadležne ustanove, 8)Uvjerenje o crnogorskom državljanstvu (kandidati/kinje koji/e posjeduju biometrijsku ličnu kartu nisu u obavezi da dostave uvjerenje o crnogorskom državljanstvu već ovjerenu fotokopiju biometrijske lične karte) ili dozvolu za stalni boravak (izdata shodno Zakonu o strancima), 9)Uvjerenje o opštoj zdravstvenoj sposobnosti (ne starije od 6 mjeseci), 10)Uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak za krivično djelo za koje se gonjenje preuzima po službenoj dužnosti (ne starije od 6 mjeseci), 11)Ovjerenu fotokopiju aktuelne ljekarske licence za rad i 12)Uvjerenje ili dokaz o radnom iskustvu ili ovjerena fotokopija radne knjižice. IV – Kandidat/kinja koji/a je duže studirao/la od roka utvrđenog obrazovnim programom usljed korišćenja roditeljskog odsustva, duže bolesti ili upućivanje na stručnu praksu, odnosno usavršavanje od strane nadležnog organa ustanove u kojoj je studirao/la, bodovi se neće oduzimati, uz obavezu podnošenja odgovarajućeg dokaza. V - Izbor kandidata/kinje će se vršiti prema Pravilniku o kriterijumima za postupak odobravanja specijalizacija i pravima i obavezama kandidata prema zdravstvenoj ustanovi („Služebi list Crne Gore“ br. 022/16). VI - Odluku o odobravanju specijalizacije, donosi direktor zdravstvene ustanove u roku od 7 dana od dana prijema rang liste kandidata/kinja. Odluka će se objaviti na Oglasnoj tabli ustanove i dostaviti će se svim kandidatima/kinjama koji su se prijavili na Javni konkurs u roku od 7 dana od dana donošenje odluke. Kandidati/kinje koji su konkurisali, a nijesu izabrani, mogu izvršiti uvid u svoju i dokumentaciju kandidata/kinja koji su izabrani, u roku od 15 dana od dana prijema odluke kandidata kome je odobrena specijalizacija. VII - Konkurs je otvoren 15 dana od dana objavljivanja. Konkurs će biti objavljen i na veb-sajtu ZU Specijalne bolnice za psihijatriju „Dobrota“ Kotor ( www.psihijatrijakotor.com ). VIII - Prijave sa dokazima u originalima ili ovjerenoj fotokopiji i kontakt podacima (broj telefona i adresa prebivališta) dostavljaju se u zatvorenoj koverti na adresu: ZU Specijalna bolnica za psihijatriju „Dobrota“ Kotor, Jadranska 118, Dobrota, 85330 Kotor, ili neposredno predati u Službi za pravne i kadrovske poslove. IX - Nepotpune i neblagovremene prijave se neće uzeti na razmatranje. X – Kontakt osoba: Filip Mihailović – službenik za upravljanje ljudskim resursima, Kontakt telefoni: 068/805-493, E-mail adresa: pravna@psihijatrijakotor.com Web-site: www.psihijatrijakotor.com Svi kandidati, oosim posebnih, moraju ispunjavati i opšte uslove koji su istaknuti u uokvirenom dijelu pod naznakom opšti uslovi.
Naziv zanimanja
Doktor medicine (VII/1 SSS)
Broj prijave
200952400060

Telefon
032/330-920
Fax
032/330-921
pravna@psihijatrijakotor.me

  • Crnogorsko državljanstvo
  • Punoljetstvo
  • Zdravstvena sposobnost
  • Propisani nivo kvalifikacije obrazovanja
  • Neosuđivanost za krivično djelo koje kandidata čini nedostojnim za rad u državnom organu

  • Uvjerenje o državljanstvu Crne Gore
  • Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta
  • Uvjerenje o položenom stručnom ispitu za rad u državnim organima