OGLASI

stručni/a saradnik/ca za informacioni sistem
INSTITUT ZA STANDARDIZACIJU CG
Podgorica
18/12/2023

OPIS POSLA

Datum oglasa
18/12/2023
Adresa
JOVANA TOMAŠEVIĆA 6
Opština
PODGORICA
Mjesto rada
Podgorica
Radno iskustvo
24
Dužina zaposlenja
Na neodređeno vrijeme
Raspored radnog vremena
Ostalo
Nije obezbijeđen
Tip prijave
Oglas
Rok prijave
3
-VSS u obimu 240 CSPK-a (VII-1 nivo kvalifikacije obrazovanja), tehničko - tehnološke nauke, -najmanje 2 (dvije) godine radnog iskustva; -poznavanje poslova razvoja, projektovanja i programiranja informacionih sistema i rada na računarskim mrežama; -poznavanje rada u području informacionih tehnologija; -poznavanje kompjuterske nauke, izrade baza podataka, standardizacije podataka i procesa unosa podataka; -aktivno znanje engleskog jezika; INSTITUT ZA STANDARDIZACIJU CRNE GORE ul. Jovana Tomaševića br. 6, 81 000 Podgorica Raspisuje oglas za sljedeće radno mjesto: 1. Stručni/a saradnik/ca za informacioni sistem, jedan izvršilac, na neodređeno vrijeme - POSEBNI USLOVI - -VSS u obimu 240 CSPK-a (VII-1 nivo kvalifikacije obrazovanja), tehničko - tehnološke nauke, -najmanje 2 (dvije) godine radnog iskustva; -poznavanje poslova razvoja, projektovanja i programiranja informacionih sistema i rada na računarskim mrežama; -poznavanje rada u području informacionih tehnologija; -poznavanje kompjuterske nauke, izrade baza podataka, standardizacije podataka i procesa unosa podataka; -aktivno znanje engleskog jezika; Oglas je otvoren tri (3) dana od dana objavljivanja. Kandidat podliježe obaveznoj provjeri sposobnosti za vršenje poslova radnog mjesta. Prijave dostavljati lično ili preporučenom poštom na adresu Instituta za standardizaciju Crne Gore, ul. Jovana Tomaševića br. 6, Podgorica. Kontakt osoba: Željko Gurešić; Mail adresa: zeljko.guresic@isme.co.me; Uslovi za prijem/Napomena: -Dokaz o završenom visokom obrazovanju, kvalifikacija obima 240 CSPK kredita, -Dokaz o potrebnom radnom iskustvu od najmanje 2 (dvije) godine radnog iskustva, -Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta (za kandidata koji bude primljen), -Uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak, -Uvjerenje o državljanstvu Crne Gore, -Fotokopija biometrijske lične karte, Osim navedenih dokaza kandidat je dužan dostaviti prijavu na oglas i CV. Dokaze o ispunjenosti uslova kandidat može dostaviti u formi originala ili ovjerene fotokopije, i isti ne mogu biti stariji od 6 mjeseci. Neblagovremene, neuredne i nepotpune prijave neće se razmatrati.
Naziv zanimanja
VSS iz oblasti Tehničko-tehnoloških nauka
Broj prijave
201762306155

Telefon
063/207-005
zeljko.guresic@isme.co.me

  • Crnogorsko državljanstvo
  • Punoljetstvo
  • Zdravstvena sposobnost
  • Propisani nivo kvalifikacije obrazovanja
  • Neosuđivanost za krivično djelo koje kandidata čini nedostojnim za rad u državnom organu

  • Uvjerenje o državljanstvu Crne Gore
  • Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta
  • Uvjerenje o položenom stručnom ispitu za rad u državnim organima