OGLASI

savjetnik/ca III za operativno- planske poslove
OPŠTINA ANDRIJEVICA
Andrijevica
25/10/2023

OPIS POSLA

Datum oglasa
25/10/2023
Adresa
UL. BRANKA DELETIĆA BB
Opština
ANDRIJEVICA
Mjesto rada
Andrijevica
Radno iskustvo
12
Dužina zaposlenja
Na neodređeno vrijeme
Radno mjesto
Novootvoreno
Raspored radnog vremena
Ostalo
Nije obezbijeđen
Probni rad
12
Tip prijave
Oglas
Rok prijave
JAVNI OGLAS za popunu radnog mjesta Savjetnik III za operativno-planske poslove u Službi zaštite i spašavanja Opštine Andrijevica - 1 izvršilac/teljka, na neodređeno vrijeme OPŠTI USLOVI: Na javni oglas se može prijaviti lice koje: - Je crnogorski državljanin - Ima navršenih 18 godina života - Je zdravstveno sposobno za obavljanje poslova radnog mjesta - Ima propisani nivo kvalifikacije obrazovanja - Ima položen stručni ispit za rad u državnim organima - Nije osuđivano za krivično djelo koje ga čini nedostojnim za rad u državnom organu POSEBNI USLOVI: - VI nivo kvalifikacije obrazovanja (180 CSPK-a) – društveni smjer, najmanje jedna godina radnog iskustva, poznavanje rada na računaru. Potrebna dokumentacija: - Obrazac prijave na slobodno radno mjesto (forma obrasca se može preuzeti u kancelariji Građanskog biroa) - CV (Curriculum Vitae) - Uvjerenje ili potvrda o potrebnom radnom iskustvu u nivou kvalifikacije obrazovanja - Uvjerenje o položenom stručnom ispitu (izuzetno radni odnos može zasnovati i lice bez položenog stručnog ispita, pod uslovom da isti položi u roku od jedne godine od dana zasnivanja radnog odnosa). - Dokaz o završenom nivou kvalifikacije i vrsti obrazovanja - Uvjerenje o državljanstvu Crne Gore/ovjerena kopija biometrijske lične karte. Uvjerenje da lice nije osuđivano za krivično djelo koje ga čini nedostojnim za rad u državnom organu pribavlja se po službenoj dužnosti. Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti dostavlja samo kandidat koji bude izabran Odlukom o izboru kandidata, nakon izvršene obavezne provjere sposobnosti kandidata koji ispunjavaju uslove javnog oglasa, najkasnije u roku od 8 dana od dana dostavljanja odluke. Ukoliko kandidat ne dostavi uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosi u roku od 8 dana od dana dostavljanja odluke, Odluka o izboru tog kandidata se stavlja van snage i donosi se odluka o izboru drugog kandidata sa Liste za izbor kandidata. Provjera znanja, sposobnosti, kompetencija i vještina kandidata koji ispunjavaju uslove oglasa izvršiće se u roku od 30 dana od dana sačinjavanja Liste kandidata koji ispunjavaju uslove oglasa, o čemu će se kandidati obavijestiti preko internet stranice opštine Andrijevica, najkasnije 5 dana prije provjere, shodno Uredbi o kriterijumima i bližem načinu sprovođenja provjere znanja, sposobnosti, kompetencija i vještina za rad u državnim organima (‚‚Službeni list Crne Gore”, broj 50/18). Popis propisa potrebnih za provjeru sposobnosti: Ustav Crne Gore (‚‚Službeni list CG”, broj 1/07 i 38/13), Zakon o lokalnoj samoupravi (‚‚Službeni list CG”, broj 2/18, 34/19, 38/20, 50/22 i 84/22), Zakon o državnim službenicima i namještenicima (‚‚Službeni list CG”, broj 2/18, 34/19 i 8/21), Odluka o organizaciji i načinu rada lokalne uprave (‚‚Službeni list CG - opštinski propisi”, broj 5/21), Statut opštine Andrijevica (‚‚Službeni list CG – opštinski propisi”, broj 32/18) i Zakon o zaštiti i spašavanju (”Službeni list Crne Gore”, br. 13/07, 5/08, 86/09, 32/11, 54/16 i 146/21). Obrazac prijave i CV sa dokumentacijom kandidata podnosi se u roku od 15 dana od dana objavljivanja oglasa, u orginalu ili ovjerenoj kopiji - neposredno preko arhive Građanskog biroa u zgradi opštine Andrijevica ili putem pošte na adresu: Opština Andrijevica -Sekretarijat za opštu upravu, društvene djelatnosti, urbanizam, komunalnu djelatnost i zaštitu životne sredine, ul. ‚‚Branka Deletića” br. 64, 84320 Andrijevica, sa naznakom: za Javni oglas – radno mjesto na koje se kandidat prijavljuje. Kontakt osoba: Samostalna savjetnica II za službeničke odnose i upravljanje kadrovima, Marija Zonjić Broj telefona: 051/243-610 E-mail marijazonjic4@gmail.com v.d. Sekretara, Duško Stojanović
Naziv zanimanja
VŠS
Broj prijave
202222300101
Vještine
Poznavanje rada na računaru
Zanimanja
VŠS

Telefon
051/243-610

  • Crnogorsko državljanstvo
  • Punoljetstvo
  • Zdravstvena sposobnost
  • Propisani nivo kvalifikacije obrazovanja
  • Neosuđivanost za krivično djelo koje kandidata čini nedostojnim za rad u državnom organu

  • Uvjerenje o državljanstvu Crne Gore
  • Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta
  • Uvjerenje o položenom stručnom ispitu za rad u državnim organima